PROJELERİNİZE TAM DESTEK

Çin'den Hızlı ve Kolay Tedarik Servisi 

Direk Üreticiden Haftalık Tedarik Zinciri.

İLETİŞİM

ÜRÜN FİYAT ARAŞTIRMASI ?

Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması, Ürünün Türkiye Maliyeti Çin’den iste, ticaretini yaptığınız/yapacağınız ürünlerle ilgili Çin’li üreticileri tespit eder, varsa mevcut üreticilerinizle sizin adınıza irtibata geçer. Oluşturulan ürün/üretici dosyaları ve alınan alternatif teklifler sizlerle birlikte değerlendirilir. Ayrıca, malın Türkiye‘ye teslim maliyeti de firmanıza iletilir. Amaç, çok sayıda üreticinin bulunduğu Çin pazarında doğru malı doğru üreticiden, TSE – ISO standartlarında ve en düşük maliyetlerde satın almaktır.

YÜKLEME ?

Yükleme Üretim ve paketleme safhalarında kontrolleri yapılan ürünlere ait evrakların tüm kontrolü ve düzeltmeleri Çin operasyon ekibi tarafından yapılarak yüklemesi gerçekleştirilir.

SİPARİŞ,KALİTE KONTROLÜ ?

Sipariş ve Kalite Kontrolü Üreticisi tespit edilen mallar ile ilgili siparişler, Çin’den iste tarafından ilgili fabrikaya verilir, hazırlanan üretim programına göre profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen fabrika ziyaretlerinde üretimin her aşaması kontrol edilerek merkeze raporlanır. Ürün cinsine bağlı olarak, gerektiğinde uluslararası gözetim şirketlerinden destek alınıp teknik ürünlerin kontrolleri ve raporlamaları yine aynı ekip nezaretinde yaptırılır.

TESLİMAT ?

İthalat İşlemleri ve Malın Teslimi Ürünlerin deniz/havayolu nakliyesi ve ithalatı Çin operasyon ekibi kontrolünde
firmanız tarafından Türkiye’de deponuza teslimatı sağlanmaktadır.